Erotická masáž Tenga Egg

ManSpa

Erotická masáž Tenga Egg

Cena: 1600 Kč / hodina

60 minut | Společná koupel | Masáže | Použití Tenga Egg

Tenga Egg je masážní vajíčko, které mužům dopřává nový erotický požitek.

Tento typ masáže je mnohem intenzivnější než klasická erotická masáž, ačkoli je průběh podobný.
Těchto originálních masturbátorů z Japonska je na trhu v tuto chvíli hned několik. Jsou dokonale elastické a je možné je použít na jakoukoliv velikost penisu.
Erotická masáž pomocí Tenga Egg je mnoha mužům dokonce příjemnější než pohlavní styk. Použití masturbátoru se dá přirovnat k orálnímu sexu.

Jak probíhá masáž?
Sexy masérka si vás odvede do sprchy, kde se naladíte  společnou sprchou, po té si vas odvede do vyhřátého pokoje, kde neprve namasíruje  a naladí, aby mohla použít Tenga Egg  které je zabaleno v plastovém obalu a masérka jej před vámi rozbalí. Tak budete mít jistotu, že je vajíčko nové a nepoužité. Dovnitř vajíčka se nalije speciální lubrikační gel a následně se navleče na penis a divoká jízda může začít…..

Vyzkoušejte některé vajíčko z plata, které jsme pro Vás nachystali:”Plato” obsahuje 6 ks různých originálních vajíček Tenga Eggs “natvrdo”.

Cloudy –  je obdarován nejtlustšími stěnami ze všech vajíček Tenga EGG. Měkká oblaka, do kterých zapadnete jako do peřin.
Crater – rafinovaný systém kráterů, které dokonale promasírují váš nástroj. Zažijte nekonečné erupce rozkoše.
Misty – mikroskopické výstupky zahalí váš nástroj do závoje z potěšení. Ponořte se do vlhké mlhy a jemně vystoupáte až na vrchol.
Shiny – jako ranní slunce probudí každého ptáčka. Jeho paprsky obejmou váš nástroj a rozzáří usměv ve tváři.
Surfer – nahoru a dolu, adrenalin na maximum. Surfujte a držte se na vlnách rozkoše.
Thunder – vertikální linie blesků poskytnou bouřlivou rozkoš při pohybech nahoru a dolu, nebo při kroucení kolem špičky penisu.

Už vám bylo 18 let ? (Are you 18 or older ?)